Dalībnieku saraksts

11 km

Vārds Uzvārds Valsts Grupa Basām kājām Apstiprināts *
Antra Āboliņa LV SS11
Kaspars Adijāns LV V11
Liene Allere LV S11
Aigars Ansbergs LV VS11
Aļona Arnicāne LV SS11
Ainārs Arnicāns LV VS11
Sergejs Artemjevs Artemjevs LV V11
Uģis Auliks LV VS11
Gunita Barisa LV S11
Arnolds Bērziņš LV V11
Anete Butkēviča LV S11
Indra Chakimova LT S11
Mārtiņš Freibergs LV V11
Baiba Frišenbrūdere LV SS11
Katrīna Gintēna LV S11
Paula Gurejeva LV S11
Oļegs Gurejevs LV VS11
Agra Ieleja LV SS11
Marta Isajeva LV S11
Diāna Ivanova LV S11
Artūrs Kadiķis LV V11
Ritvars Klapars LV VS11
Andžejs Klavins LV VS11
Kristīne Kuka LV SS11
Uldis Kuplais LV VS11
Gatis Kveders LV V11
Jānis Laursons LV V11
Sandra Legzdiņa LV SS11
Gustavs Lukevics LV V11
Gustavs Lukevics LV V11
Veera Lyytinen FI S11
Julita Medolinskaitė LT S11
Edmunds Mičulis LV VS11
Tomass Mičulis LV V11
Dzintars Močs LV VS11
Elīza Muzika LV S11
Liene Muzika LV S11
Inga Ozoliņa LV SS11
Laura Pētersone LV S11
Marta Luize Pētersone LV S11
Marta Pīlēna LV S11
Dace Porniece LV S11
Agnese Puzarele LV SS11
Līga Raksta LV S11
Alīna Rence LV S11
Edgars Rencis LV V11
Dzintars Rērihs LV V11
Gunārs Slaide LV VS11
Guna Sprūde LV S11
Liene Štalte LV S11
Toms Straume LV V11
Aija Šurna LV SS11
Aivar Tihane EE V11
Raits Valters LV VS11
Zane Vanaga LV S11
Jānis Vītiņš LV V11
Edgars Zagorskis LV V11
Dmitrijs Zeicmanis LV V11
Ance Ziediņa LV S11

34 km

Vārds Uzvārds Valsts Grupa Basām kājām Apstiprināts *
Liene Beihmane-Veitmane LV S34
Ģirts Bisenieks LV V34
Gaidis Brikmanis LV VS34
Raimonds Buls LV VS34
Mārtiņš Faulbaums LV V34
Laila Gedrovica LV SS34
Guna Grāmatniece LV S34
Jānis Grāmatnieks LV V34
Darius Grigorovičius LT VS34
Kārlis Ielejs LV VS34
Dace Janeka LV SS34
Raivis Kirhners LV V34
Mārīte Kokina LV S34
Linda Kubiloviča LV SS34
Āris Kundziņš LV VS34
Jānis Laganovskis LV V34
Mārtiņš Miķelsons LV V34
Vitālijs Muzika LV VS34
Hardija Oša LV SS34
Krists Parms LV V34
Ainars Rencis LV VS34
Ineta Saulīte LV SS34
Artis Šmits LV VS34
Solveiga Urnikytė LT SS34
Sigita Vāce LV S34
Uldis Vītols LV V34
Viesturs Zimackis LV V34

53 km

Vārds Uzvārds Valsts Grupa Basām kājām Apstiprināts *
Jānis Actiņš LV VS53
Janis Bērziņš LV V53
Konstantīns Biktimirovs LV V53
Ainārs Brahmanis LV VS53
Didzis Brauns LV V53
Jānis Butkēvičus LV V53
Pēteris Cābulis LV VS53
Jekaterina Dmitrijeva LV S53
Daina Drozdova LV S53
Jānis Gedrovics LV VS53
Dzintars Girgensons LV VS53
Pēteris Grīviņš LV V53
Edmunds Gržibovskis LV VS53
Ivars Jankavs LV VS53
Pēteris Kaļiņins LV V53
Jānis Kalniņš LV V53
Zane Karpenko LV S53
Dainis Kauliņš LV VS53
Artūrs Ketlers LV V53
Uldis Kļaviņš LV V53
Ainārs Kumpiņš LV V53
Signe Lauva LV SS53
Laura Lauva LV S53
Nikolajs Lucāns LV VS53
Andris Ludriks LV VS53
Oskari Lyytinen FI VS53
Līva Medne LV S53
Einārs Mednis LV VS53
Hannu Mieskolainen FI VS53
Dmitrijs Ničipors LV V53
Arnis Pokšāns LV VS53
Roberts Rozis LV VS53
Olegs Ruds LV VS53
Vivita Ruņģe LV SS53
Mārtiņš Sirmais LV VS53
Rolands Štrehers LV V53
Viktors Suborins LV VS53
Māris Tocups LV VS53
Natālija Treulande LV S53
Antti Turunen FI VS53
Dace Veipa LV S53
Inta Zīriuse LV S53
Miķelis Zumbergs LV V53

* - Dalība tiek apstiprināta, ja nav kļūda ievadītajos datos un pēc maksājuma saņemšanas